Author: B***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: as seen in photos. quality is okay
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Price: 31.000₫
| Material | ABS |
| Closure Type | No-closure |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Color | White |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 10 cm |
| Chiều dài | 27 cm |
| Chiều rộng | 10.5 cm |
| SKU | sb2212112986028554 |
Author: B***s
Date:
Review: as seen in photos. quality is okay
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: t***a
Date:
Review: נוח , קליל חומר פלסטיק שקל לנקות
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: A***M
Date:
Review: The color is beautiful and the piece is very beautiful. I liked the product. Thank you, Shein
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: t***1
Date:
Review: Highly recommended. Good quality. Thank you!
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm